Piegādes noteikumi

Sūtījumus Latvijā piedāvājam saņemt kādā no diviem piegādes variantiem:

- kādā no Omniva pakomātiem visā Latvijā. Visiem sūtījumiem uz Omniva pakomātu Latvijā cena ir 3,00 EUR. Cena par piegādi nemainās neatkarīgi no Jūsu pirkuma apjoma. Piegādes laiks: 3–5 darba dienas; Ja piegāde tiek veikta uz pakomātu, Jūs saņemsiet informatīvo īsziņu uz Jūsu mobilo telefonu ar pakomāta atvēršanas kodu.

- ar Latvijas pasta starpniecību. Izvēloties Latvijas pastu, sūtījums tiks nogādātas Jums tuvākajā pasta nodaļā un par tā saņemšanu, saņemsiet Latvijas pasta nosūtītu paziņojumu. Piegādes ilgums, izvēloties Latvijas pastu, būs no 4 līdz 5 darba dienām. Izmaksas par sūtījuma saņemšanu, izmantojot Latvijas pastu ir atkarīgas no sūtījuma svara (tās var svārstīties no 3,20 EUR līdz 15,00 EUR). Precīzu cenu par piegādi redzēsiet pie pasūtījuma noformēšanas.

Piegādei ārpus Latvijas teritorijas izmaksas tiek aprēķinātas pēc Jūsu norādītās adreses un pasūtījuma svara. Pēc pasūtījuma veikšanas Jums uz e-pastu tiks nosūtīts rēķins ar piegādes izmaksām, kuru varēsiet apmaksāt ar bankas karti vai veicot bankas pārskaitījumu. Ārzemju izdevniecību izdotās grāmatas angļu valodā uz ārzemēm nepiegādājam.

Grāmatām, kas tiek pārdotas iepriekšpārdošanā, piegāde tiek nodrošināta sākot no dienas, kad grāmata tiek izdota. Informācija par aptuveniem piegādes laikiem šajos gadījumos ir atrodama grāmatas aprakstā.